REZULTATI ŽUPANIJSKIH NATJECANJA U ODBOJCI

Županijsko natjecanje u odbojci-skupina Mursko Središće

6. veljače u OŠ Mursko Središće održano je županijsko natjecanje u odbojci za učenice- skupina Mursko Središće. Sudjelovalo je pet ekipa- OŠ Mursko Središće, OŠ Štrigova, OŠ Vratišinec, OŠ Sv. Juraj na Bregu i OŠ Kuršanec. Za OŠ Mursko Središće nastupale su: Turk Ivona, Kos Lorena , Goričaec Elena, Gunc Magdalena, Gunc Gabrijela, Novak Manuela, Škvorc Kristina , Goričanec Valentina, Trstenjak Eva, Jurak Barbara, Novak Lana i Vugrinec Dalija. Učenice su osvojile 3. mjesto u skupini. Voditelj je bio Aleksandar Puklavec, prof.

Čestitamo odbojkašicama!

Županijsko natjecanje u odbojci za dječake

13. veljače u OŠ Mursko Središće održano je Županijsko natjecanje u odbojci za dječake.

Sudjelovalo je 10 športskih školskih klubova.OŠ Donja Dubrava, OŠ Ivanovec, OŠ Kuršanec, OŠ Prelog, OŠ Vratišinec, OŠ Donji Kraljevec, OŠ Kotoriba, OŠ Nedelišće, OŠ Pribislavec i Oš Mursko Središće. Za OŠ Mursko Središće nastupili su: Dino Murković, Ivan Rožman, Antonio Bogdan, Sebastian Rene Jepure, Karlo Murković, Davor Mikulić, Luka Tkalec i Jan Rošić-Novak, David Vabec, Filip Vršić, Matija Novinić, i Mateo Matić. Učenici su osvojili 4.mjesto. Voditeljica ekipe bila je Milena Bogdanović, prof.

Čestitamo odbojkašima!

Milena Bogdanović, prof.

objavio: Leona Jug   datum: 18. 2. 2015.