NOGOMETAŠI OSNOVNE ŠKOLE MURSKO SREDIŠĆE ŽUPANIJSKI PRVACI, PLASIRALI SE NA POLUZAVRŠNICU DRŽAVNOG PRVENSTVA IZ FUTSALA

Nakon kvalifikacijskih utakmica i razigravanja po skupinama uslijedilo je finalno natjecanje u futsalu za dječake osnovnih škola koje je održano 21.veljače 2018., u dvorani OŠ Mursko Središće. Na natjecanju je nastupilo šest ekipa- OŠ Mursko Središće, OŠ Donja Dubrava, OŠ Draškovec, I.OŠ Čakovec, II.OŠ Čakovec, OŠ Belica, koje su to pravo stekle na način da su postali pobjednici kvalifikacijskih skupina. Na finalnom natjecanju bili su svrstani u dvije skupine koje su međusobno razigravale. Nakon uvodnih utakmica, u kojima su učenici OŠ Mursko Središće igrali protiv II.OŠ Čakovec  (pobjeda domaćina nakon izvođenja šesteraca)  i OŠ Draškovec (pobjeda OŠ Mursko Središće rezultatom 10:1),  OŠ Mursko Središće izborila je finale županijskog natjecanja protiv OŠ Belica. U finalnoj utakmici  koja je bilo vrlo zanimljiva naslov županijskih prvaka pripao je učenicima Osnovne škole Mursko Središće. Oni će plasman na državno natjecanje iz futsala pokušati izboriti 23. ožujka 2018. na Poluzavršnici državnog prvenstva. Organizator natjecanja je Međimurski školski sportski savez i OŠ Mursko Središće kao domaćin natjecanja.

Nogometaši OŠ Mursko Središće: Niko Kodba, Lovro Zadravec, Antonio Martinjaš, Nikola Perčić, Erik Kukulić, Fran Antolović, Maksim Mutvar, Marko Lisjak, Erik Švenda, Goran Horvatić.

Voditelj nogometaša je Aleksandar Puklavec, prof.

Čestitke učenicima i želimo im puno sreće na Poluzavršnici državnog natjecanja iz futsala!

objavio: Leona Jug   datum: 2. 3. 2018.