Dan sporta

Zadnji ponedjeljak u mjesecu svibnju započeo je u znaku sportskih aktivnosti. Pridružile su nam se i područne škole Peklenica i Hlapičina kako bi zajedničkim snagama pokazali  sportski duh naše škole. Učitelji tjelesne i zdravstvene kulture  Aleksandar Puklavec, Elvis Šarić i Dario Varga osmislili su niz sportskih natjecateljskih igara u kojima su se nadmetali učenici nižih i viših razreda, ali i učitelji.

Započeli su učenici nižih razreda koji su se natjecali u sljedećim disciplinama: štafetna igra „Trčanje oko stalaka“, elementarna igra „Poligon sa zadacima“štafetna igra „Prenošenje lopte“ i momčadska igra „Graničar“. Nakon razredne nastave na red su došle učiteljice. Igrala se odbojka - dvije ekipe učiteljica protiv dvije ekipe učenica. Učiteljska ekipa 1( uč. Bilas, uč.Žganec,uč.Vršić, uč.Balent, uč.Čalopa, uč.Pahor) bila je uspješnija od učiteljske ekipe 2(ravnateljica, uč. Božek, uč.Puklavec, knjižničarka, uč. Beuk, uč.Turk), ali je učiteljska ekipa 2 prednjačila u gracioznosti pokretawink.Nakon dvoboja učiteljica i učenica i učitelji su dobili priliku za dokazivanje u nogometu. Učiteljski „Dream team“ činili su : uč. Majsan, uč.Mošmondor, uč,Tomšić, uč.Puklavec,uč.Belović,uč.Hajdarović i uč.Hajdinjak.Učitelji su ove godine nadmašili učenike i odnijeli pobjedu.

Predmetna nastava se natjecala u 4 discipline:slobodno bacanje na koš,zabijanje golova, preskakanje vijače i potezanje užeta.

objavio: Leona Jug   datum: 31. 5. 2011.