PODACI O RAVNATELJU I STRUČNIM SURADNICIMA
1 |
Elvis Šarić |
ravnatelj |
2 |
Marija Zadravec Kvakan |
pedagog |
3 |
Olivera Potočnik |
defektolog |
4 |
Leona Jug |
knjižničar |
RAZREDNA NASTAVA
|
Ime i prezime |
Razred / predmet |
1 |
Mirjana Mošmondor, mentor |
razredna nastava |
2 |
Aleksandra Novak |
razredna nastava |
3 |
Željka Repalust |
razredna nastava |
4 |
Martina Horvat |
razredna nastava |
5 |
Vesna Čalopa |
razredna nastava |
6 |
Andrea Dobranić |
razredna nastava |
7 |
Marinko Pintarić |
razredna nastava |
8 |
Gabrijela Purić Horvat |
razredna nastava |
9 |
Željka Žganec |
razredna nastava |
10 |
Zvjezdana Balent |
razredna nastava |
11 |
Lidija Škvorc |
razredna nastava |
12 |
Lidija Vuri |
razredna nastava |
13 |
Dubravka Posavec |
razredna nastava |
14 |
Lidija Pintarić |
razredna nastava |
15 |
Tajana Rihtarec Višnić |
razredna nastava |
PREDMETNA NASTAVA
|
Ime i prezime |
Predmet |
1 |
Srebrenka Puklavec Trstenjak |
Hrvatski jezik |
2 |
Sonja Vršić, savjetnik |
Hrvatski jezik |
3 |
Maja Herman |
Hrvatski jezik |
4 |
Karmen Srpak |
Hrvatski jezik |
5 |
Biserka Hren |
Likovna kultura |
6 |
Ivica Majsan |
Glazb.kultura |
7 |
Luka Mošmondor |
Njemački jezik |
8 |
Tomislav Hajdarović |
Njemački jezik |
9 |
Martina Cimerman Teljega |
Njemački jezik |
10 |
Tanja Hajdinjak |
Engleski jezik |
11 |
Neda Lovrec |
Engleski jezik |
12 |
Ivana Šokman |
Engleski jezik |
13 |
Ksenija Bilas |
Matematika |
14 |
Ružica Pahor |
Matematika |
15 |
Goran Kreminski |
Matematika |
16 |
Branka Beuk |
Priroda i bio |
17 |
Mihaela Grahovec |
Priroda |
18 |
Dijana Premuš |
Kemija |
19 |
Stanka Radović Šafarić |
engleski jezik |
20 |
Marko Krhač |
Fizika |
21 |
Ines Tomašković |
Povijest |
22 |
Petra Novinščak |
Povijest |
23 |
Sandra Gotal |
Geografija |
24 |
Marina Drvarić |
Geografija |
25 |
Sanjin Tomšić, mentor |
Tehnička kultura |
26 |
Milena Bogdanović |
TZK |
27 |
Aleksandar Puklavec |
TZK |
28 |
Dario Varga |
TZK |
29 |
Robert Belović |
Vjeronauk |
30 |
Štefanija Horvat |
Vjeronauk |
31 |
Pavla Mesarić |
Vjeronauk |
32 |
Nenad Hajdinjak, mentor |
Informatika |
33 |
Morena Mikolaj |
Informatika |
34 |
Jasmina Horvat |
Posebni odjel |
PODACI O ADMINISTRATIVNOM I TEHNIČKOM OSOBLJU
|
Ime i prezime |
Radno mjesto |
1 |
Aleksandra Sklepić |
Tajnik - blagajnik |
2 |
Snježana Tuksar |
Voditelj računovodstva |
3 |
Marija Perhoč |
Kuharica u matičnoj školi |
4 |
Vera Stojko |
Kuharica u matičnoj školi |
5 |
Marija Levačić |
Spremačica |
6 |
Marija Božić |
Spremačica |
7 |
Vesna Polanec |
Spremačica |
8 |
Ana Rihtarec |
Spremačica u sp.dvorani |
9 |
Višnja Klujber |
Spremačica u sp.dvorani |
10 |
Dragutin Lepen |
Domar - ložač |
11 |
Vladimir Huzjan |
Domar -ložač u sp.dvorani |
12 |
Alenka Bedić |
Kuharica/spremačica u PŠ Peklenica |
13 |
Klaudija Jepure |
Kuharica/spremačica u PŠ Peklenica |
POMOĆNICI U NASTAVI
1. Antonia Kos, rad u matičnoj školi
2. Dario Mikulić, rad u matičnoj školi
3. Romina Tomšić, rad u PŠ Hlapičina
4. Lana Vuri, rad u matičnoj školi
Djelatnici:
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |